PRO

Jednodnevni izlet u Budimpeštu naših učenika i nastavnika

Budimpeštu, „kraljicu Dunava“ u svojoj raskoši imali su priliku doživjeti učenici i djelatnici škole u subotu 26.11.2016., prvog adventskog vikenda.

Ova dunavska ljepotica spaja nekada odvojene gradove Budim i Peštu. Prepuna je predivnih građevina: mostova, dvoraca, crkvi…, a ogrnuta božićnim ruhom daje neopisivo lijepu sliku.

Svaku pohvalu možemo uputiti našim učenicima: 1.D, 2.G, 4.B i 4L razreda koji su sudjelovali na izletu. Pokazali su zrelost i dobar odgoj; pažljivo su slušali vodiče, te se pridržavali plana izleta dolazeći na vrijeme nakon svakog slobodnog šetanja gradom.

Pohvalu možemo dati i našoj profesorici Bojani Jagarinec, njenom stručnom i znalačkom vođenju grupe, nepresušnom izvoru svakojakih uzbudljivih i zanimljivih informacija o budimpeštanskoj povijesti i sadašnjosti.

Ipak, najviše pohvala zaslužuje naša profesorica povijesti Jadranka Jagenčić Šušnjić, organizatorica izleta.