Obilježavanje 10 godina rada Zaštitne radionice

12. prosinca 2016. godine Zaštitna radionica Srednje strukovne škole obilježila je deset godina rada

Varaždinska županija je u suradnji s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje i Srednjom strukovnom školom u srpnju 2006. godine pokrenula projekt – osnivanje Zaštitne radionice s ciljem iznalaženja mogućnosti za zapošljavanje osoba s invaliditetom i smanjenim radnim sposobnostima – kao prvi takav projekt u Republici Hrvatskoj.

Zaštitna radionica je započela s radom 13. prosinca 2006. godine kao sastavni dio škole.

12. prosinca 2016. godine Zaštitna radionica je obilježila deset godina uspješnog rada i tom prilikom posjetili su je župan Varaždinske županije mr. Predrag Štromar, zamjenik župana mr. Alen Kišić te predstavnice Hrvatskog zavoda za zapošljavanje Područne službe Varaždin.